sobota, 18 czerwca 2011

Lody z zielonej herbaty

Nasza ulubiona lodziarnia Häagen Dazs wprowadziła w tym sezonie letnim lody z zielonej herbaty na rynek europejski!
Ta amerykańska firma (założona nota bene przez polskich emigrantów) oferuje na japońskim rynku najlepsze lody o tym smaku, a na rynek europejski wprowadzono wersję wzbogaconą o smak hibiskusa ( chińskiej róży). Pomysł jest nieco irytujący wizualnie, ale smakowo bardzo udany. Ponieważ reklamowany jest tylko jako limited edition na sezon 2011 staramy się z całych sił podnieść obroty naszej lodziarni w nadziei, iż ta kreacja pozostanie w sprzedaży na nieco dłużej. :).
Zdjęcie pochodzi z niemieckojęzycznej stony Häagen Dazs
Niestety na polskiej stronie firmy nie udało mi się znaleść informacji, czy lody są dostępne na rynku polskim. Na rynku niemieckim, brytyjskim, francuskim, beligijskim, etc można je zakupić tylko w lodziarniach,  w  odróżnieniu od rynku japońskiego czy amerykańskiego, gdzie są dostępne i w sprzedaży detalicznej..

1 komentarz:

  1. Ooooooo! (*___*)

    W Polsce zapewne nie ma (T_T)

    Limited Edition? Takie... japońskie (^_-)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę niezalogowanych użytkowników o podpisywanie się jakimś nikiem. Chciałabym (i pewnie też czytelnicy) móc odróżniać anonimowego komentatora z piątku od anonimowego komentatora z niedzieli.


Być może upłynie kilka dni, zanim będę mogła odpowiedzieć, ale cieszę się z każdego komentarza. Dziękuję za trud dialogu :)i zapraszam znów.